Article Image

Audioengine Polska

Witamy w Audioengine Europa

W sercu Teksasu narodziła się wizja. Założone w 2005 roku, Audioengine wyrobiło sobie niszę w zatłoczonym świecie sprzętu audio dzięki prostej, ale głębokiej misji: dostarczanie wyjątkowej jakości dźwięku poprzez innowacyjne produkty zaprojektowane z uwagą rzemieślnika do detali. Nasza podróż rozpoczęła się od teraz ikonicznego Domowego Systemu Muzycznego A5+ oraz Głośników Biurkowych Audioengine A2+, które zbudowały reputację Audioengine jako twórców wyjątkowych Domowych Systemów Muzycznych. Po otrzymaniu ogromnego zainteresowania od naszych klientów na całym świecie, z radością ogłaszamy, że ceniona kolekcja Audioengine jest teraz dostępna w Europie, w tym w Polsce, przynosząc doświadczenie Audioengine prosto do drzwi od Lizbony po Paryż, od Alp po Arktykę.

Seria HD: Gdzie Dźwięk Spotyka Piękno

Seria HD Audioengine stoi jako świadectwo naszego zaangażowania zarówno w doskonałość akustyczną, jak i estetyczne piękno. Każdy domowy system muzyczny w tej serii chwali się obudowami wykonanymi z prawdziwego drewna, wybieranymi i ręcznie robionymi, aby zapewnić, że każdy kawałek jest tak unikalny jak dźwięk, który produkuje. To nie tylko o słuchaniu; chodzi o doświadczanie muzyki w jej najbardziej autentycznej i żywej formie, tak jak zamierzył artysta. Piękno serii HD nie tkwi tylko w jej jakości dźwięku, ale także w jej zdolności do bezproblemowego wkomponowania się w każdy domowy wystrój, podnosząc przestrzeń swoim klasycznym wzornictwem.

Subwoofery, Które Rezonują

Subwoofery Audioengine S8 i S6, integralne części naszej oferty produktowej, są teraz w zasięgu naszych europejskich klientów, w tym w Polsce. Te subwoofery są zaprojektowane, aby wzbogacić Twój krajobraz audio głębokim, precyzyjnym basem, zapewniając, że każdy uderzenie i nuta jest odczuwana tak intensywnie, jak jest słyszana. Niezależnie od tego, czy jest to kompaktowa moc S6, czy wypełniająca pomieszczenie siła S8, Twoje domowe ustawienie audio nigdy nie będzie takie samo.

Przetworniki Cyfrowo-Analogowe: Uwalnianie Czystego Dźwięku

Linia Przetworników Cyfrowo-Analogowych (DAC) Audioengine została zaprojektowana, aby przekształcić Twoje doświadczenie słuchania muzyki. Te najlepiej sprzedające się DAC-y, cenione za ich przenośność i niezrównaną jakość dźwięku, służą jako idealny most między Twoimi plikami audio cyfrowymi a czystym, niezmienionym dźwiękiem. Teraz dostępne w Europie, w tym w Polsce, te DAC-y zapewniają, że niezależnie od tego, czy jesteś przy biurku, czy w ruchu, Twoja muzyka pozostaje jak najbliższa oryginalnemu nagraniu.

Twoje Zaproszenie do Czystego Dźwięku

Zapraszamy do odkrycia bogatego pejzażu dźwiękowego, który oferuje Audioengine. Z naszą ekspansją na Europę, granice doskonałego dźwięku się rozszerzają. Odkryj produkty, które zdobyły serca audiofilów na całym świecie, teraz dostępne bliżej Ciebie, w Polsce. Doświadcz połączenia technologii i rzemiosła artystycznego, które wyróżnia Audioengine w świecie dźwięku.

Dołącz do nas w tej dźwiękowej podróży. Witamy w rodzinie Audioengine, Europa.

Back to blog