Article Image

Audioengine Česká republika

Vítejte v Audioengine Europe!

V srdci Texasu se zrodila vize. Společnost Audioengine, založená v roce 2005, si vybudovala své místo v přeplněném světě audio zařízení s jednoduchým, ale hlubokým posláním: poskytovat výjimečnou kvalitu zvuku prostřednictvím inovativních produktů navržených s řemeslnou péčí o detail. Naše cesta začala s nyní již legendárním domácím hudebním systémem A5+ a stolními reproduktory Audioengine A2+, které vybudovaly pověst společnosti Audioengine jako tvůrce výjimečných domácích hudebních systémů.

Po obrovském zájmu našich zákazníků z celého světa jsme s nadšením oznámili, že ceněná kolekce značky Audioengine je nyní k dispozici i v České republice. Toto rozšíření je víc než jen geografické; je to sdílení naší vášně pro kvalitní zvuk s širším publikem, přinášíme zážitek Audioengine až na prahy domů od Lisabonu po Paříž, od Alp až k Severnímu ledu.

Série HD: Kde se zvuk setkává s krásou

Série HD od Audioengine je důkazem našeho odhodlání k akustické dokonalosti i estetické kráse. Každý domácí hudební systém v této sérii se pyšní skříněmi z pravého dřeva, ručně vybranými a vyrobenými tak, aby každý kus byl stejně jedinečný jako zvuk, který produkuje. Nejde jen o poslech; jde o to zažít hudbu v její nejvěrnější a nejživější podobě, přesně tak, jak ji umělec zamýšlel. Krása série HD nespočívá jen v kvalitě zvuku, ale také v její schopnosti bezchybně zapadnout do jakéhokoli domácího interiéru a pozdvihnout prostor svým klasickým designem.

Subwoofery, které rezonují

Subwoofery Audioengine S8 a S6, nedílné součásti naší produktové řady, jsou nyní na dosah i pro naše zákazníky v České republice. Tyto subwoofery jsou navrženy tak, aby obohatily vaši zvukovou krajinu hlubokými, přesnými basy a zajistily, že každý rytmus a tón bude cítit stejně intenzivně, jako je slyšet. Ať už jde o kompaktní sílu modelu S6 nebo o schopnost S8 vyplnit místnost, váš domácí audio systém už nikdy nebude stejný.

Digitálně-analogové převodníky: Uvolnění čistého zvuku

Řada digitálně-analogových převodníků (DAC) společnosti Audioengine je navržena tak, aby transformovala váš zážitek z poslechu hudby. Tyto nejprodávanější převodníky DAC, oceňované pro svou přenosnost a nepřekonatelnou kvalitu zvuku, slouží jako dokonalý most mezi vašimi digitálními audio soubory a čistým, nezměněným zvukem. Nyní jsou tyto převodníky DAC k dispozici i v České republice a zaručují, že bez ohledu na to, zda jste u svého pracovního stolu nebo na cestách, vaše hudba zůstane co nejvěrnější původní nahrávce.

Vaše pozvání k čistému zvuku

Zveme vás k prozkoumání bohaté zvukové krajiny, kterou společnost Audioengine nabízí. S naším rozšířením do České republiky se hranice špičkového zvuku posouvají. Objevte produkty, které si získaly srdce audiofilů po celém světě, nyní dostupné blíže vám. Zažijte spojení technologie a umění, díky kterému společnost Audioengine vyčnívá ve světě zvuku. Připojte se k nám na této zvukové cestě. Vítejte v rodině Audioengine Evropa!

Back to blog